Therapie Facebook

Wedstrijd gegevens:
Pakket goud

  • Wedstrijd van: AC
  • Categorie: Facebook pagina
  • Totaal budget: € 349.00
  • Datum start : 29-05-2014 11:50
  • Datum einde : 30-06-2014 11:44
  • Status : Beëindigd
  • Relevante bestanden: Geen
  • Beschikbare talen:
  • Aantal inzendingen: 9
  • Respons opdrachtgever:
    laag hoog

Behoefte:

De behandelingen in onze psychologenpraktijk dienen "blended care" te bieden, d.w.z. dat we naast onze behandelingen in de spreekkamer ook contact met de cliënt houden. Dit kan met behulp van digitale oefeningen/opdrachten, mail/chat, etc.

Om al deze tools die we inzetten buiten de praktijkbehandeling op juiste wijze aan te bieden en te bewerken dienen we een virtuele omgeving te creëren voor de cliënt waar we de cliënt "ontmoeten" en de behandeling digitaal ondersteunen. Ons inziens zou dit met een model facebook pagina moeten waar de cliënt eigenaar van is en zijn behandelaar uitnodigt om te linken ten behoeve van digitale behandelingen en oefeningen.

Bedrijfsomschrijving:

Onze psychologenpraktijk positioneert zich onder de naam "Zorggroep Ars Curae" en bestaat reeds 26 jaar. De afgelopen hebben we onze praktijk herontwikkeld met een frisse, no nonsense uitstraling waarbij de cliënt in ontvangst en behandeling centraal staat. Website en logo's zijn reeds opnieuw ontworpen.

Doelgroep:

zie www.arscurae.nl Doelgroep zijn de cliënten die bij onze praktijkvestigingen in behandeling zijn. Dit betreft zowel ouderen als jongeren. Deze applicatie zal met name voor onze jongere cliënten een aanvulling zijn.

Kleuren, favoriete logo's, must haves

zie www.arscurae.nl

Augusto
  • Facebook pagina # 352529 voor Therapie Facebook wedstrijd Klacht indienen
    1. Toelichting van de designer Augusto:

      Wij kunnen jullie Facebook pagina opzetten en inrichten en daarbij behorende ARS Curae App maken. De app functioneert op alle mobiel telefoons. Voor meer info kun je ons contacteren en je kunt ook kijken naar www.appsvoor.nl (of zoek naar "apps4nl" op Facebook).

    2. Augusto zegt

      Kunnen jullie aangeven wat je al hebt als database? Zijn digitale behandelingen en oefeningen al beschikbaar/benaderbaar via een internet verbinding?

    3. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

Social Network