Mascotte voor animatieteam
Wedstrijd gegevens:
Pakket brons
- Wedstrijd van: Bovensluis
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Totaal budget: € 179.00
- Datum start : 25-03-2014 09:01
- Datum einde : 09-05-2014 15:12
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: ai,vector
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 27
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
De uitdaging is om een mascotte te ontwikkelen die verband houdt met het fort, maar geen relatie legt met oorlog/geweld.
Zelf denken we eraan om de kinderen die gebruik maken van het animatiewerk "verkenners" te noemen. Behalve dat dit een legerterm/functie omschrijft, wordt het in de padvinderij ook op een positieve manier gebruikt.
De mascotte (plaatje) zal terugkomen in alle communicatie van het animatiewerk en zal actief worden gebruikt in de knutselactiviteiten (in de vorm van kleurplaten).
Voor de diversiteit ontvangen we de mascotte daarom graag in diverse vormen/houdingen.
Kortom, de opdracht luidt: ontwerp een kindvriendelijke mascotte (in diverse houdingen) voor het animatiewerk, die verband houdt met het oude fort, maar geen directe relatie legt met geweld.
Bedrijfsomschrijving:
Doelgroep:
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Ter "inspiratie" hebben wij twee voorbeelden toegevoegd die ons aanspreken.
BureauKomma
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer BureauKomma:
Goedeavond, hierbij mijn nieuwe voorstel, mocht u kiezen voor mijn ontwerp kan ik het concept uitwerken in 3d poppetjes. Op deze manier kunnen alle gewenste standen/posities gemaakt worden. D.m.v. het aanpassen van de kleding etc. kunt u dan de mascottes gebruiken of aanpassen voor verschillende animatie themas. m.v.g. koos
-
Bovensluis zegt :
Beste Koos,
Hartelijk dank voor uw aangepaste ontwerp.
Qua sfeer komt dit ontwerp duidelijk meer in de richting!
Uw vorige ontwerp vonden wij echter "strakker". Meer duidelijke, strak afgewerkte lijnen tussen de verschillende (kleur)overgangen. Zou dat met deze poppetjes ook mogelijk zijn?
Behalve dat we dit mooier vinden, is het ook "praktisch" (op deze manier kunnen we de mascotte ook als kleurplaat gebruiken).
Met vriendelijke groet,
Recreatiepark Bovensluis -
BureauKomma zegt
Goedeavond, ik zal het geheel uitwerken met strakkere maken, dit is altijd mogelijk (zie bovenstaande commentaar) m.v.g. koos
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer BureauKomma:
Goedemiddag,
bij deze mijn voorstel voor uw mascotte, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
De mascotte is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht deze mascotte u bevallen kan ik hem altijd uyitwerken in verschillende lichaamsposities.
m.v.g. koos
-
Bovensluis zegt :
Beste Koos,
Hartelijk dank voor uw ontwerp.
Wij vinden de mascotte een hippe en vrolijke uitstraling hebben, maar zien helaas weinig relatie met de "geschiedenis" van ons fort/de verkenners.
Daarnaast zouden wij (naast de mannelijke versie)ook graag een vrouwelijke variant van de mascotte zien.
Wij zien een eventueel aangepast ontwerp met belangstelling tegemoet!
Met vriendelijke groet,
Recreatiepark Bovensluis -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-